Olimpiade si concursuri

     

REZULTATE OBŢINUTE LA OLIMPIADELE ŞI CONCURSURILE ŞCOLARE 2016-2017

  1. ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR

Concursul „Super Piticot” (11.05.2017)


Nr.crt.

PARTICIPANTI
(Numele si prenumele)

GRUPA / CLASA

NIVELUL CONCURSULUI
(școală/municipiu/
județ/național)

REZULTATUL OBTINUT

1.

HERIŞANU ALBERT

MICĂ

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

2.

POPESCU ALBERT

MICĂ

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

3.

BRATU VLAD

MICĂ

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

4.

MANOLE SARA

MICĂ

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

5.

MANOLACHE FLAVIUS

MICĂ

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

6.

NEACŞU MIHAIL

MICĂ

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

7.

POPESCU MARIA

MIJLOCIE

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

8.

STOICA SERAFIM

MIJLOCIE

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

9.

TOMOIU RADU ANDREI

MIJLOCIE

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

10.

UNGUREANU PATRIK ŞTEFAN

MIJLOCIE

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

11.

JINCA ERIKA IOANA

MIJLOCIE

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

12.

PÂSLARU  ANDREEA

MARE

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

13.

SOARE ALEXANDRU

MARE

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

14.

OANCEA FELIX ANDREI

MARE

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

15.

FĂGĂRĂŞEANU MATHEO

MARE

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

16.

BĂDOI ANTONIA ELENA

MARE

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

17.

CHIŢA AYANNA MARIA

MARE

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

18.

DAMIAN DIANA ŞTEFANIA

MARE

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

19.

GAVA RADU CONSTANTIN

MARE

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

20.

OZOIU RADU ANDREI

MARE

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

21.

PÎRVU CARINA MARIA

MARE

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

22.

RĂDOI CRISTINA MARIA

MARE

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

23.

UDO CHIOMA IOANA

MARE

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

24.

TARBĂ IOANA ŞTEFANIA

MARE

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

25.

ŞEICA ANDREI MATEI

MARE

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

26.

NEGULICI EDMOND MAXIMILIAN MIHAI

MARE

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

27.

MANOLACHE PAUL

MARE

NAŢIONAL

10P. LOCUL I

28.

ROMAN MARIO

MICĂ

NAŢIONAL

9p. LOCUL II

29.

POPESCU SAYLIN

MICĂ

NAŢIONAL

9,5P. LOCUL II

30.

ENACHE DAVID IONUŢ

MIJLOCIE

NAŢIONAL

9,75p. LOCUL II

31.

NICOARĂ RAREŞ CRISTIAN

MARE

NAŢIONAL

9,67P. LOCUL II

32

OZOIU ALESIA IOANA

MARE

NAŢIONAL

9,67P. LOCUL II

33.

TĂMAŞ DARIA ŞTEFANIA

MARE

NAŢIONAL

9,67P. LOCUL II

34.

TĂMAŞI MIHNEA ŞTEFAN

MARE

NAŢIONAL

9,67P. LOCUL II

35.

POPESCU SOPHIA MARIA

MARE

NAŢIONAL

9P. LOCUL II

36.

VLAD PATRIC MIHAI

MARE

NAŢIONAL

9,34P. LOCUL II

37.

IOSIF ANABELLA FLAVIA

MARE

NAŢIONAL

9,67P. LOCUL II

38.

GRANCEA MARIO

MICĂ

NAŢIONAL

9,67P. LOCUL II

39.

RĂDOIU GHEORGHE ANDREI

MICĂ

NAŢIONAL

9,67P. LOCUL II

40.

ROMAN LUCAS

MIJLOCIE

NAŢIONAL

9,50P. LOCUL II

Concursul de Creație Artistico-Plastică „Iepuraşul așteptăm, și pe Domnul Lăudăm!”, faza locală, ediția a IV-a
SECŢIUNEA FELICITĂRI


Nr.
crt.

NUME ŞI PRENUME

GRĂDINIŢA

GRUPA

PREMIUL

  1.  

HERIŞANU ALBERT

Școala Gimnazială „Sfântul Iacob”

Mică

Premiul I

  1.  

CENUŞE MIHAI

Școala Gimnazială „Sfântul Iacob”

Mică

Premiul al II-lea

  1.  

BUCUROIU ERIKA

Școala Gimnazială „Sfântul Iacob”

Mică

Premiul al II-lea

  1.  

JINGA ERIKA IOANA

Școala Gimnazială „Sfântul Iacob”

Mijlocie

Premiul I

  1.  

NEACŞU MIHAIL

Școala Gimnazială „Sfântul Iacob”

Mijlocie

Premiul I

  1.  

TOMOIU RADU ANDREI

Școala Gimnazială „Sfântul Iacob”

Mijlocie

Premiul al II-lea

  1.  

POPESCU MARIA

Școala Gimnazială „Sfântul Iacob”

Mijlocie

Premiul al II-lea

  1.  

OMAR MARTIN SHEIMA CAROLINA

Școala Gimnazială „Sfântul Iacob”

Mijlocie

Premiul al II-lea

  1.  

STAICU IZABELA

Școala Gimnazială „Sfântul Iacob”

Mare

Premiul I

  1.  

SOARE ALEXANDRU

Școala Gimnazială „Sfântul Iacob”

Mare

Premiul al II-lea

  1.  

PÎSLARU DAVID

Școala Gimnazială „Sfântul Iacob”

Mare

Premiul al II-lea

SECŢIUNEA DESEN/PICTURĂ


Nr.
crt.

NUME ŞI PRENUME

GRĂDINIŢA

GRUPA

PREMIUL

  1.  

BRATU VLAD

Școala Gimnazială „Sfântul Iacob”

Mică

Premiul I

  1.  

POPESCU SOPHIA

Școala Gimnazială „Sfântul Iacob”

Mare

Premiul I

  1.  

RĂDOI CRISTINA

Școala Gimnazială „Sfântul Iacob”

Mare

Premiul I

  1.  

TĂMAŞ DARIA

Școala Gimnazială „Sfântul Iacob”

Mare

Premiul al II-lea

  1.  

RĂDOIU ANDREI

Școala Gimnazială „Sfântul Iacob”

Mare

Premiul al II-lea

  1.  

GAVA RADU

Școala Gimnazială „Sfântul Iacob”

Mare

Premiul al II-lea

 

 

 

copyright © 2013 - Școala Gimnaziala "Sfântul Iacob"